Összesen 321 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 »
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda S105 Fast Ethernet Switch

Tenda S105 Fast Ethernet Switch

Switch SOHO, 5x, 5x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12 hó

2.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda S5 5port 10/100Mbit switch

Tenda S5 5port 10/100Mbit switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 95x87.2x24.8 mm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,

Garancia: 12+24 hó

2.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1005D switch

TP-Link TL-SF1005D switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 64KB, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+12 hó

2.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link GO-SW-5E/E 5p 10/100 desktop Switch

D-Link GO-SW-5E/E 5p 10/100 desktop Switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, 48KB / Eszköz, 87 x 47.85 x 21.7mm,

Garancia: 36 hó

3.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda S8 8port 10/100Mbit switch

Tenda S8 8port 10/100Mbit switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 133x87x23.5 mm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,

Garancia: 12+24 hó

3.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda S108 Fast Ethernet switch

Tenda S108 Fast Ethernet switch

Switch SOHO, 8x, 8x,

Garancia: 12 hó

3.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1008D switch

TP-Link TL-SF1008D switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 64KB, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+12 hó

3.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link GO-SW-8E/E 8p 10/100 desktop Switch

D-Link GO-SW-8E/E 8p 10/100 desktop Switch

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 128KB / Eszköz, 141.5 x 78.5 x 23.8 mm, MTBF 2,137,319 óra,

Garancia: 36 hó

3.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1005D switch

D-Link DES-1005D switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 64KB / Eszköz, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

3.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Edimax - Switch, Tűzfal - Edimax ES-3308P V3 8-Port Desktop Switch

Edimax ES-3308P V3 8-Port Desktop Switch

Switch Desktop, 8x, 8x, 56KB, 88 × 88 × 25 mm, 86 g,

Garancia: 12+12 hó

3.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXEL ES-105AV3 10/100 5p asztali switch

ZyXEL ES-105AV3 10/100 5p asztali switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 56KB, 121 x 75 x 26 mm, 224g,

Garancia: 12+48 hó

4.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-105/E 5p 10/100Mbit switch

D-Link DES-105/E 5p 10/100Mbit switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, 384KB, DC 5V, 1A,

Garancia: 24 hó

4.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Netgear - Switch, Tűzfal - Switch Netgear FS605 5 portos switch

Switch Netgear FS605 5 portos switch

Switch SOHO, 5x, 5x, AutoUplink,

Garancia: 12+24 hó

4.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1008D switch

D-Link DES-1008D switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 64KB / Eszköz, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

4.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear FS608-300PES switch

Netgear FS608-300PES switch

Switch SOHO, 8x, 8x,

Garancia: 24 hó

5.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link 5p desktop Gigabit Switch

D-Link 5p desktop Gigabit Switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 128KB / Eszköz,

Garancia: 24 hó

5.400 Ft
  • Hamarosan érkezik !
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXEL ES-108AV3 10/100 8p asztali switch

ZyXEL ES-108AV3 10/100 8p asztali switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 96KB, 154.5 x 85 x 26 mm, 295g,

Garancia: 12+48 hó

5.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1005D switch

TP-Link TL-SG1005D switch

Switch SOHO, 5x, 5x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+12 hó

5.700 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1005D switch

D-Link DGS-1005D switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 106KB / Eszköz, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

6.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco 1,8m RJ45 - DB9F konzol kábel

Cisco 1,8m RJ45 - DB9F konzol kábel

1,8m RJ45 - DB9F konzol kábel,

Garancia: 12 hó

6.700 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link GO-SW-8G 8p Giga Easy desktop Switch

D-Link GO-SW-8G 8p Giga Easy desktop Switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 128KB / Eszköz,

Garancia: 24 hó

6.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-105/E 5p Gigabit switch

D-Link DGS-105/E 5p Gigabit switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 128KB,

Garancia: 24 hó

6.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda S16 16-Port Desktop Switch

Tenda S16 16-Port Desktop Switch

Switch Desktop, 16x, 16x, 218 x 135 x 41.6mm,

Garancia: 12+48 hó

6.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-108/E 8p 10/100 switch

D-Link DES-108/E 8p 10/100 switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 768KB / Eszköz, ƒƒ162 x 102 x 28 mm,

Garancia: 24 hó

7.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG105 5port 10/100/1000 fémházas switch

TPLink TL-SG105 5port 10/100/1000 fémházas switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3x/CSMA/CD, 99,8x98x25 mm,

Garancia: 12+24 hó

7.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXel GS105Sv3 5-Port Desktop Switch

ZyXel GS105Sv3 5-Port Desktop Switch

Switch Managed, 5x, 5x, 128KB, 121 x 75 x 26 mm, 229g,

Garancia: 60 hó

7.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

Transceiver, Single-mode (mono módus), 1.25G SFP transceiver, Switch vagy router SFP portjába, Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli táv max 20 km, Csatlakozó: LC,

Garancia: 12+12 hó

7.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
LinkSys - Switch, Tűzfal - Linksys SE1500 5-Port Fast Ethernet Switch

Linksys SE1500 5-Port Fast Ethernet Switch

Switch SOHO, 5x, 5x, QoS, Energiatakarékos,

Garancia: 24 hó

7.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1008D switch

D-Link DGS-1008D switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 144KB / Eszköz, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

7.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Edimax - Switch, Tűzfal - Edimax ES-5500G V3 5-Port Gigabit Desktop Switch

Edimax ES-5500G V3 5-Port Gigabit Desktop Switch

Switch Desktop, 5x, 5x, 128MB, 98× 71 × 25.5 mm, 112g,

Garancia: 12+12 hó

7.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1008D switch

TP-Link TL-SG1008D switch

Switch SOHO, 8x, 8x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+12 hó

8.100 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1100-05 Gbe Smart Managed Switch

D-Link DGS-1100-05 Gbe Smart Managed Switch

Switch Rack 19' Managed, 5x, 5x, 100.5 x 82 x 28 mm, 0.23 kg, MTBF 1,562,055 óra,

Garancia: 60 hó

8.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1016D switch

TP-Link TL-SF1016D switch

Switch SOHO, 16x, 16x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+24 hó

8.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear FS105 switch

Netgear FS105 switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 64KB, fémházas,

Garancia: 12+48 hó

8.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG105E 5port 10/100/1000 Easy Smart switch

TPLink TL-SG105E 5port 10/100/1000 Easy Smart switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 2MB, 100x98x25mm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p,

Garancia: 12+48 hó

8.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Mikrotik beltéri alumínium készülékház RB433 szériához (3 nyilással, Nfemale Bulkhead csatlakozó vagy Swivel antennák, USB nyílás), fekete,

Garancia: 12+12 hó

8.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXel GS-108SV2-EU0101F 8 portos gigabit switch

ZyXel GS-108SV2-EU0101F 8 portos gigabit switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 128KB,

Garancia: 12+12 hó

8.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-108/E 8p Gigabit switch

D-Link DGS-108/E 8p Gigabit switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 8x, 128KB,

Garancia: 24 hó

8.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG108 Switch 8port 10/100/1000 fémházas

TPLink TL-SG108 Switch 8port 10/100/1000 fémházas

Switch SOHO, 8x, 8x, fémházas,

Garancia: 12+24 hó

9.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda TEF1105P-4-63W 5port PoE 10/100Mbit Switch

Tenda TEF1105P-4-63W 5port PoE 10/100Mbit Switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, 100x100x26mm,

Garancia: 12+48 hó

10.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

Transceiver, 1x, Adatsebesség: 1.25Gbps, max távolság: 100m,

Garancia: 12+12 hó

10.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Edimax - Switch, Tűzfal - Edimax ES-5800G V3 8-Port Gigabit Desktop Switch

Edimax ES-5800G V3 8-Port Gigabit Desktop Switch

Switch Desktop, 8x, 8x, 128KB, 136× 76 × 25.5 mm, 148g,

Garancia: 12+12 hó

10.200 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

10.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear GS605-300PES switch

Netgear GS605-300PES switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 128KB,

Garancia: 24 hó

10.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1016D switch

D-Link DES-1016D switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 16x, 16x, 160KB, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

10.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
LinkSys - Switch, Tűzfal - Linksys SE2500 5-Port Gigabit Ethernet Switch

Linksys SE2500 5-Port Gigabit Ethernet Switch

Switch SOHO, 5x, 5x, QoS, Energiatakarékos,

Garancia: 24 hó

10.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SF1024M 24port 10/100 Desktop switch

TPLink TL-SF1024M 24port 10/100 Desktop switch

Switch Desktop, 24x, 24x, 222 x 126 x 45 mm,

Garancia: 12+12 hó

10.700 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear GS608-300PES switch

Netgear GS608-300PES switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 128KB,

Garancia: 24 hó

11.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

Media Converter, 1x SC, 1x RJ-45, 1x SC, 1x RJ-45, Single-Mode optikai 100BASE-FX és koax 10/100BASE-TX átalakítás, Autümatikus MDI/MDI-X TX porton, 20km távolság opatikai kábelen, Hálózati állapotjelző LED-ek,

Garancia: 12+24 hó

11.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul

MiniGBIC modul, •Single-mode,

Garancia: 12+24 hó

12.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG108E 8port Gigabit Easy Smart Switch

TPLink TL-SG108E 8port Gigabit Easy Smart Switch

Switch Managed, 8x, 8x, 2MB, 158 x 101 x 25 mm, fémházas, passzív hűtésű,

Garancia: 12+48 hó

12.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intellinet - Switch, Tűzfal - Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Transceiver

Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Transceiver

Transceiver, 1x, MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC), 1x 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port, 550 m-ig (50/125 ľm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 ľm kábelezés). Hullámhossz: 850 nm,

Garancia: 12 hó

12.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1100-08 Gbit Manageable Switch

D-Link DGS-1100-08 Gbit Manageable Switch

Switch Managed, 8x, 8x, MTBF 503,585 óra, 171x98x28mm, 0.42kg,

Garancia: 60 hó

12.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
LinkSys - Switch, Tűzfal - Linsys SE2800 8-Port Gigabit Ethernet Switch

Linsys SE2800 8-Port Gigabit Ethernet Switch

Switch SOHO, 8x, 8x, QoS, Energiatakarékos,

Garancia: 24 hó

12.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1016DS switch

TP-Link TL-SF1016DS switch

Switch rack, 16x, 16x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához, rack-be szerelhető,

Garancia: 12+24 hó

12.400 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC modul

MiniGBIC modul, LC, Multi-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

13.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco SF100D-08 switch

Cisco SF100D-08 switch

Switch SOHO, 8x, 8x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+48 hó

13.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1024D 24-Port 10/100Mbps switch

TP-Link TL-SF1024D 24-Port 10/100Mbps switch

Switch SOHO, 24x, 24x,

Garancia: 12+24 hó

13.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear GS108GE 8xGigabit ProSafe fémházas Switch

Netgear GS108GE 8xGigabit ProSafe fémházas Switch

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 192KB, 158x101x27mm, 520g, Energy Efficient Ethernet Support (IEEE802.3az), Jumbo Frame Support, Queue WRR Ratio 1:2:4:8, MAC Table Size 4K, IEEE 802.1p QoS,

Garancia: 12+48 hó

14.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1024D switch

D-Link DES-1024D switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 24x, 24x, 160KB, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

14.100 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco CAB-3KX-AC-EU 2,5m tápkábel
14.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1008 switch

TP-Link TL-SG1008 switch

Switch rack, 8x, 8x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához, rack-be szerelhető,

Garancia: 12+24 hó

14.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

MikroTik RB260GS 5xGigabit +1xSFP Switch

Switch SOHO, 5x+1 SFP, 5x, 1x SFP, 113x139x28mm, MikroTik SwOS,

Garancia: 12+12 hó

14.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
UTP - Switch, Tűzfal - UTP GLC-LH-SM-UTPR 1000 Base-LX/LF Transceiver

UTP GLC-LH-SM-UTPR 1000 Base-LX/LF Transceiver

Transceiver, 2x LC, 2x SFP, LC Duplex Connector,

Garancia: 12 hó

14.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1005P 5port Switch

D-Link DES-1005P 5port Switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, 64KB / Eszköz, 140 x 85 x 28 mm, MTBF 324,61 óra, IEEE 802.3af, PoE (1x port),

Garancia: 12+12 hó

14.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1024 switch

TP-Link TL-SF1024 switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 24x, 24x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához, rack-be szerelhető,

Garancia: 12+24 hó

15.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
LinkSys - Switch, Tűzfal - Linksys LGS108-EU 8x gigabit Switch

Linksys LGS108-EU 8x gigabit Switch

Switch SOHO, 8x, 8x, 154 x 85 x 26 mm, 340g, IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3az,

Garancia: 12+12 hó

16.000 Ft
  • Hamarosan érkezik !
Netgear - Switch, Tűzfal - Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch

Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch

Switch rack, 8x, 8x, fémházas,

Garancia: 12+48 hó

16.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGbe,1xSFP, Poe Switch

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGbe,1xSFP, Poe Switch

Switch Unmanaged, 5x, 5x, 113x138x29mm, 202g, PoE, SwOS,

Garancia: 12+12 hó

17.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1100-16 Fast Ethernet EasySmart switch

D-Link DES-1100-16 Fast Ethernet EasySmart switch

Switch Rack 19' Managed, 16x, 16x, 1,75Mb, QoS, VLAN,

Garancia: 24 hó

18.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SF1008P switch

TP-Link TL-SF1008P switch

Switch SOHO, 8x, 8x (4x PoE), Power over Ethernet,

Garancia: 12+48 hó

18.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1100-05PD 5p Gbe PoE Smart Managed Switch

D-Link DGS-1100-05PD 5p Gbe PoE Smart Managed Switch

Switch Rack 19' Managed, 5x, 5x, 150 x 97 x 28 mm, 0.38 kg , MTBF 2,346,941 óra, 2x PoE port,

Garancia: 60 hó

19.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco Rack Mount Kit

Cisco Rack Mount Kit

Szekrény szerelőkészlet Catalyst 2948, 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 2970G-24, 3550 24, 3550-24, 3550-48, 3560-24, 3560-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560V2-24, 3560V2-48, 3750-hez,

Garancia: 12 hó

19.200 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

19.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
HP - Switch, Tűzfal - HP 1405-8G switch

HP 1405-8G switch

Switch Rack 19', 8x, 1x, 1,5MB,

Garancia: 36 hó

19.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Switch, Tűzfal - HP ProCurve V1410-8G switch

HP ProCurve V1410-8G switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 8x, 8x, 192KB,

Garancia: 36 hó

19.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DES-1100-24 Fast Ethernet EasySmart switch

D-Link DES-1100-24 Fast Ethernet EasySmart switch

Switch Rack 19' Managed, 24x, 24x, 1,75Mb, QoS, VLAN,

Garancia: 24 hó

20.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG2008 8port Gigabit Menedzselhető Switch

TPLink TL-SG2008 8port Gigabit Menedzselhető Switch

Switch Managed, 8x, 8x, 209x126x26mm,

Garancia: 12+48 hó

20.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link GO-SW-16G 16p Giga Easy desktop Switch

D-Link GO-SW-16G 16p Giga Easy desktop Switch

Switch Unmanaged, 16x, 16x, 2MB, 231 x 158 x 46 mm, 0.58 kg , fogyasztás max. 15.7 W, standby 2.64 W, MTBF 319,267 óra,

Garancia: 24 hó

21.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
HP - Switch, Tűzfal - HP ProCurve V1410-24-R 24 port Switch

HP ProCurve V1410-24-R 24 port Switch

Switch Rack Unmanaged, 24x, 24x, 2MB, 440 x 173 x 44 mm, 2kg, sávszélesség 3.5 Mpps, Busz sebesség 4.8 Gbps,

21.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1016D 16-Port Gigabit switch

TP-Link TL-SG1016D 16-Port Gigabit switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 16x, 16x, Energiatakarékos, 802.3x Full Duplex mode, 32Gbps, 10K Jumbo frame, Audo-MDI/MDIX,

Garancia: 12+24 hó

21.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG1008P 8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

TPLink TL-SG1008P 8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

Switch rack, 8x, 8x (4x PoE), 8x (4x PoE), 8KB, PoE,

Garancia: 12+48 hó

21.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco SF100D-16 switch

Cisco SF100D-16 switch

Switch SOHO, 16x, 16x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+48 hó

22.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXEL GS1100-16 16p Gigabit Rack Switch

ZyXEL GS1100-16 16p Gigabit Rack Switch

Switch Rack Unmanaged, 16x, 16x, 256KB, Auto MDI/MDI-X support,

Garancia: 12+48 hó

22.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TPLink TL-SG108PE 8p Gigabit Easy Smart Switch

TPLink TL-SG108PE 8p Gigabit Easy Smart Switch

Switch Unmanaged, 8x, 8x, 1,5MB, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p,

Garancia: 12+48 hó

23.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul

MiniGBIC modul, 2x LC, Max átviteli távolság 550m, érzékenység -17 DBm, max bemeneti teljesítmény -3 DBm, tápfeszültség 3, 1-3, 5 V, 250 mA, 13, 40 x 56, 00 x 12, 40, 24g,

Garancia: 12+48 hó

23.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Mikrotik - Switch, Tűzfal - MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

Switch portbővítő modul, 1x SFP, üzemmód: SM, csatlakozó: LC, távolság: 20 KM, PoE,

Garancia: 12+12 hó

23.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1016D switch

D-Link DGS-1016D switch

Switch Rack 19', 16x, 16x, 340KB / Eszköz, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 24 hó

24.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DGS-1008P 4+4 portos Ethernet PoE switch

D-Link DGS-1008P 4+4 portos Ethernet PoE switch

Switch SOHO, 8x, 8x (4x PoE), 192KB, Energiatakarékos, Auto MDI/MDIX Crossover,

Garancia: 12+12 hó

24.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Switch, Tűzfal - ZyXEL GS1900-8 8p Gigabit Menedzselhető Switch

ZyXEL GS1900-8 8p Gigabit Menedzselhető Switch

Switch Managed, 8x, 8x, 250x104x27mm, 0,65kg,

25.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco SF100-16-EU switch

Cisco SF100-16-EU switch

Switch Rack 19', 16x, 16x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+48 hó

26.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
3rd Party - Switch, Tűzfal - 3rd Party GLC-T-C 1000Base-T SFP Transceiver

3rd Party GLC-T-C 1000Base-T SFP Transceiver

Transceiver, 1x SFP, 1x,

Garancia: 12 hó

26.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Switch, Tűzfal - D-Link DEM-311GT switch

D-Link DEM-311GT switch

1x SFP, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m-es távolságig,

Garancia: 12+12 hó

26.300 Ft
  • Hamarosan érkezik !
Tenda - Switch, Tűzfal - Tenda TEF1109P 9port 10/100Mbit 8port PoE Switch

Tenda TEF1109P 9port 10/100Mbit 8port PoE Switch

Switch Rack Unmanaged, 9x, 9x, 235x103x27mm, 2kg, 8x PoE,

Garancia: 12+48 hó

27.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - CIisco Rackmount kit 890-es ISR router sorozathoz

CIisco Rackmount kit 890-es ISR router sorozathoz

Kompatibilis Cisco eszközök: 890, 891, 891W, 892, 892F, 892J, 892W,

Garancia: 12 hó

27.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link JetStream TL-SG1024D gigabit switch

TP-Link JetStream TL-SG1024D gigabit switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 24x, 24x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+24 hó

28.100 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1016 switch

TP-Link TL-SG1016 switch

Switch Rack 19' Unmanaged, 16x, 16x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+24 hó

28.400 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
HP - Switch, Tűzfal - HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC transciever
28.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Cisco - Switch, Tűzfal - Cisco SF100-24 Ethernet switch

Cisco SF100-24 Ethernet switch

Switch Rack 19', 24x, 24x, Auto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához,

Garancia: 12+48 hó

29.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Switch, Tűzfal - TP-Link TL-SG1016DE 16port Easy Smart gigabit Switch

TP-Link TL-SG1016DE 16port Easy Smart gigabit Switch

Switch Managed, 16x, 16x, 512KB, 294x180x44 mm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p,

Garancia: 12+48 hó

29.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !

Összesen 321 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 »