Összesen 78 találat a keresési paraméterekre.

1
Tenda - Kártya és konverter - Tenda L8139D PCI Fast Ethernet hálózati kártya

Tenda L8139D PCI Fast Ethernet hálózati kártya

PCI, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u, Low Profile hátlap, nem tartozék,

Garancia: 12 hó

1.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link TL-3239DL hálózati adapter

TP-Link TL-3239DL hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux, NetWare,

Garancia: 12+12 hó

2.400 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link TG-3269 hálózati adapter

TP-Link TG-3269 hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux, NetWare,

Garancia: 12+12 hó

3.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link TG-3468 hálózati adapter

TP-Link TG-3468 hálózati adapter

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux,

Garancia: 12+12 hó

3.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Edimax - Kártya és konverter - Edimax EN-9260TX-E V2 hálózati adapter

Edimax EN-9260TX-E V2 hálózati adapter

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, OS: Windows 98SE / 2000 / XP / Vista, MAC OS, Linux,

Garancia: 6 hó

4.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Edimax - Kártya és konverter - Edimax EN-9235TX-32 V2 hálózati adapter

Edimax EN-9235TX-32 V2 hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Auto MDI/MDI-X,Low profile hátlap jár hozzá,

Garancia: 12+24 hó

4.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Kártya és konverter - D-Link DGE-528T gigabit hálózati adapter

D-Link DGE-528T gigabit hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, Auto MDI/MDIX támogatás,

Garancia: 24 hó

4.600 Ft
  • Hamarosan érkezik !
DeLOCK - Kártya és konverter - Delock 89357 PCIe Gigabit LAN kártya

Delock 89357 PCIe Gigabit LAN kártya

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Low Profile hátlap tartozék,

Garancia: 12 hó

5.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Kártya és konverter - Tenda P200 200Mbps mini Powerline adapter

Tenda P200 200Mbps mini Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlugAV IEEE 802.3,IEEE 802./3u, max. 300 m, 53x53x28mm, fogyasztás 0,43-2,8W, 200Mbps,

Garancia: 12+48 hó

6.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
DeLOCK - Kártya és konverter - Delock 89156 PCIe Gigabit LAN kártya

Delock 89156 PCIe Gigabit LAN kártya

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Low Profile hátlap tartozék,

Garancia: 12+24 hó

6.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC220L média konverter

TP-Link MC220L média konverter

Médiakonverter, 1x SFP, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode),

Garancia: 12+24 hó

8.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC112CS média konverter

TP-Link MC112CS média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 20 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Single-mode), WDM (full duplex egy kábelen),

Garancia: 12+24 hó

9.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC100CM média konverter

TP-Link MC100CM média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 2 km, Fast Ethernet Konverter 10/100 Mbit TP (RJ-45)-ről 100 Mbit FX (SC-Duplex)-re,

Garancia: 12+24 hó

10.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Kártya és konverter - Tenda P200 KIT 200Mbps mini Powerline adapter

Tenda P200 KIT 200Mbps mini Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlugAV IEEE 802.3,IEEE 802./3u, max. 300 m, 53x53x28mm, fogyasztás 0,43-2,8W, 200Mbps,

Garancia: 12+48 hó

11.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HP L210-T1 Intel PCIe Gigabit NIC

HP L210-T1 Intel PCIe Gigabit NIC

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, 65 x 55 x 20 mm,

Garancia: 12 hó

11.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel Gigabit CT Desktop hálózati adapter

Intel Gigabit CT Desktop hálózati adapter

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3z, max. 100 m, Low Profile hátlap tartozék,

Garancia: 12+24 hó

12.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
Intel - Kártya és konverter - Intel Pro1000+GT hálózati adapter

Intel Pro1000+GT hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q,

Garancia: 12+24 hó

12.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel PRO/1000 GT low profile hálózati adapter

Intel PRO/1000 GT low profile hálózati adapter

PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, Low Profile,

Garancia: 12+24 hó

12.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC111CS média konverter

TP-Link MC111CS média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 20 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Single-mode), WDM (full duplex egy kábelen),

Garancia: 12+24 hó

12.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HP Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet Plus NIC hálózati adapter

HP Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet Plus NIC hálózati adapter

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x,

Garancia: 12 hó

13.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-PA4010KIT 500Mbps 2xTL-PA4010 Nano Powerline Adapter

TPLink TL-PA4010KIT 500Mbps 2xTL-PA4010 Nano Powerline Adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, max. 300 m, 128-bit AES, Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux kompatibilis, 65x52x28,5mm,

Garancia: 12+12 hó

14.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN WiFi Powerline Repeater

Devolo dLAN WiFi Powerline Repeater

Powerline Repeater, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.11 b, g, n (2,4 GHz Single Band) Auto MDI/X, Átviteli sebesség: Ethernet 10/100 (mbps), Wi-Fi 300 (mbps, 2x2 MIMO), WPA/WPA2, WPS PBC,

Garancia: 36 hó

14.100 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
DeLOCK - Kártya és konverter - Delock 2xGigabit LAN PCI-E LP 89358

Delock 2xGigabit LAN PCI-E LP 89358

PCI-E, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3ab, Low Profile hátlap tartozék,

Garancia: 12+24 hó

14.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-PA4010P-KIT 500Mb2xTL-PA4010P Powerline Adapte

TPLink TL-PA4010P-KIT 500Mb2xTL-PA4010P Powerline Adapte

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, max. 300 m, 128-bit AES, Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux kompatibilis, 95x58x42mm,

Garancia: 12+12 hó

14.200 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-WPA4220 300Mbps Range Extender

TPLink TL-WPA4220 300Mbps Range Extender

Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n, max. 300 m, Átviteli sebesség: 300Mbps , WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption,

Garancia: 12+12 hó

15.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Kártya és konverter - Zyxel PLA5206V2-EU0101F 1 port Gbe Powerline adapter

Zyxel PLA5206V2-EU0101F 1 port Gbe Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV2, max. 300 m, Átviteli sebesség: 1000Mbps, 128 Bit AES,

Garancia: 12+12 hó

15.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Tenda - Kártya és konverter - Tenda AV1000 1000Mbps Powerline adapter Starter kit

Tenda AV1000 1000Mbps Powerline adapter Starter kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlugAV2 IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab, max. 300 m, 82x60x32mm, fogyasztás 0.36-3,2W, 1000Mbps,

Garancia: 12+48 hó

16.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC200CM média konverter

TP-Link MC200CM média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x, max. 550 m, 1000BaseT (RJ-45)-ről 1000BaseSX (SC-Duplex) multimodálisra konvertál (és fordítva),

Garancia: 12+24 hó

16.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Tenda - Kártya és konverter - Tenda PH3 AV1000 1000Mbps Powerline adapter kit

Tenda PH3 AV1000 1000Mbps Powerline adapter kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlugAV2 IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab, max. 300 m, 82x60x32mm, fogyasztás 0.36-3,2W, 1000Mbps,

Garancia: 12+48 hó

16.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
ZyXel - Kártya és konverter - Zyxel PLA5256-EU0101F 2 port Gbe Powerline adapter

Zyxel PLA5256-EU0101F 2 port Gbe Powerline adapter

Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV2 IEEE 1901 and HomePlug AV standard, max. 300 m, Átviteli sebesség: 1000Mbps, 128 Bit AES,

Garancia: 12+12 hó

16.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink AV500 2-Port Through Powerline adapter Starter Kit

TPLink AV500 2-Port Through Powerline adapter Starter Kit

Powerline Adapter, 2x / 2x RJ45 10/100, HomePlug AV / IEEE 802.3 / IEEE 802.3u, max. 300 m, 95 x 58 x 42 mm, EU csatlakozós, 128-bit AES titkosítás, Windows 8/7/Vista/XP/2000, Mac OS, Linux kompatibilis, 500Mbps,

Garancia: 12+12 hó

16.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap !
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link MC210CS média konverter

TP-Link MC210CS média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x, max. 15 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode),

Garancia: 12+24 hó

17.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Edimax - Kártya és konverter - Edimax ET-912MST+ Media Converter

Edimax ET-912MST+ Media Converter

Médiakonverter, 1x 100 BaseFX Fiber Connector (Multi/Single Mode, ST/SC, LC, MT-RJ Connector), 1x 10/100 BaseT RJ-45, IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100Base TX/100 BaseFX, 102 x 74 x 22mm, 230g, 5V DC/2A, Ethernet: 10Mbps/Half-Duplex 20Mbps/Full-Duplex, Fast Ethernet: 100Mbps/Half-Duplex 200Mbps/Full-Duplex,

Garancia: 12 hó

17.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-WPA2220KIT 300Mbps Adapter Powerline kit

TPLink TL-WPA2220KIT 300Mbps Adapter Powerline kit

200 Mbps PowerLine port, WLAN 802.11 b/g/n, 2x RJ45 10/100, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV / IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.11b/g/n, max. 200 m, 300m WLAN, A csomag 2db adaptert tartalmaz,

Garancia: 12+12 hó

18.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
StarTech.com - Kártya és konverter - StarTech USB 3.0 > Gb Ethernet NIC Adapter

StarTech USB 3.0 > Gb Ethernet NIC Adapter

USB 3.0 Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3az / IEEE 802.3u, USB 3.0 r1.0, 3x USB 3.0 LAN adapter,

Garancia: 12 hó

19.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Microsoft - Kártya és konverter - Microsoft P3Q-00013 Wireless Display Adapter

Microsoft P3Q-00013 Wireless Display Adapter

Wireless Display Adapter, HDMI, A Wireless Display Adapter a Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast® technológiát használja, így nemcsak bizonyos alkalmazásokat vagy tartalmakat lehet vele átvinni a tévékészülékre – mindent megjeleníthet HDTV-n vagy monitoron, ami az eszközén található.,

Garancia: 12 hó

19.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HP NC112T PCI Express Gigabit hálózati adapter

HP NC112T PCI Express Gigabit hálózati adapter

PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000,

Garancia: 12 hó

20.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 500 WiFi Powerline adapter

Devolo dLAN 500 WiFi Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, Wi-Fi, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.11 b, g, n (2,4 GHz Single Band), IEEE 802.1p, IEEE 1901 Auto MDI/X Wi-Fi Alliance HomePlug, max. 300 m, Wi-Fi 300 m, Átviteli sebesség: 500Mbps, Wi-Fi-n 150 Mbps, WEP, WPA/WPA2, WPS PBC, MAC-Address Filter, Wi-Fi Time Schedule, 128 Bit AES,

Garancia: 36 hó

20.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
DeLOCK - Kártya és konverter - Delock PCI-E - 2x Gigabit LAN bővítő kártya

Delock PCI-E - 2x Gigabit LAN bővítő kártya

PCI Express x1, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, Wake On Lan (WOL) támogatás, adatátviteli sebesség: Ethern. 10Mb/s (Half/Full Duplex), Fast Ethern. 100Mb/s (Half/Full Duplex), Gigabit Ethern. 1000Mb/s (Half/Full Duplex), PCI Express x1 legfeljebb 2.5 Gb/s,

Garancia: 12+24 hó

20.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Kártya és konverter - TP-Link TL-WPA4220KIT 300MB Wifi Powerline Extender

TP-Link TL-WPA4220KIT 300MB Wifi Powerline Extender

2*10/100Mbps Ethernet Port, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n, max. 300 m, WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption,

Garancia: 12+12 hó

20.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Allied Telesis - Kártya és konverter - Allied Telesyn MC102 média konverter

Allied Telesyn MC102 média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, IEEE 802.3q, max. 2 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Multi-mode),

Garancia: 12 hó

21.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Egyéb - Kártya és konverter - KTI KC-300DT média konverter

KTI KC-300DT média konverter

Médiakonverter, ST/SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u, 100BaseTX - 100BaseFX (ST/SC Multi-mode),

Garancia: 12 hó

23.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-PA4010PTKIT AV500 3db-os Powerline adapter kit

TPLink TL-PA4010PTKIT AV500 3db-os Powerline adapter kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, max. 300 m, Átviteli sebesség: 500Mbps,

Garancia: 12+12 hó

26.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 550 duo+ Powerline adapter Starter Kit

Devolo dLAN 550 duo+ Powerline adapter Starter Kit

Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 1901 Auto MDI/X HomePlug, max. 300 m, Átviteli sebesség: 500Mbps, 128 Bit AES, max. 16A,

Garancia: 36 hó

26.600 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
TP-Link - Kártya és konverter - TPLink TL-PA8010PKIT 1200Mbps 2xTL-PA8010P Powerline adapter

TPLink TL-PA8010PKIT 1200Mbps 2xTL-PA8010P Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, max. 300 m, 131×72×42 mm, EU csatlakozós, Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux kompatibilis, 1200Mbps,

Garancia: 12+12 hó

27.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Kártya és konverter - D-Link DMC-300SC média konverter

D-Link DMC-300SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 2 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode),

Garancia: 24 hó

27.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Digitus - Kártya és konverter - Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter

1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, max. 500 m, 95x70x26mm, 200g, 1x RJ45, 1x SC duplex,

Garancia: 12+12 hó

28.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Intel - Kártya és konverter - Intel I1210T1 Gigabit PCIE 1x RJ45 LP NIC

Intel I1210T1 Gigabit PCIE 1x RJ45 LP NIC

PCI Express 2.1, 1x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, Low Profile,

Garancia: 12+24 hó

28.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel I1210T1BLK Gigabit PCIE 1 x RJ45 LP NIC

Intel I1210T1BLK Gigabit PCIE 1 x RJ45 LP NIC

PCI Express 2.1, 1x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, iSCSI, NFS,

Garancia: 12+24 hó

28.800 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
ASUS - Kártya és konverter - Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter

Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV, max. 300 m, 112 x 57 x 32mm, átviteli sebesség 600Mbps, 128-bit AES,

Garancia: 12+24 hó

32.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 500 Wifi Powerline adapter starter kit

Devolo dLAN 500 Wifi Powerline adapter starter kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.11 b, g, n (2,4 GHz Single Band), IEEE 802.1p, IEEE 1901 Auto MDI/X Wi-Fi Alliance HomePlug, max. 300 m, Wi-Fi 300 m, Átviteli sebesség: Ethernet 10/100 (mbps), Powerline 200/500 (mbps), Wi-Fi 150 (mbps, 1x1 SISO), titkosítás: 128 Bit AES,

Garancia: 36 hó

32.000 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
Black Box - Kártya és konverter - Black Box XS LMCS202AE média konverter

Black Box XS LMCS202AE média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, max. 2 km, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, CE, FCC Class A,

Garancia: 12 hó

32.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 650+ Powerline adapter kezdő készlet

Devolo dLAN 650+ Powerline adapter kezdő készlet

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000 / 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, Auto MDI/X, 131x66x42mm, 699g, 600 Mbit/s, fehér,

Garancia: 36 hó

32.900 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 550 Wifi Powerline adapter Starter Kit

Devolo dLAN 550 Wifi Powerline adapter Starter Kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, max. 300 m, Átviteli sebesség elektromos hálózaton akár 500 Mbps, Wi-fi-n 300 Mbps,

Garancia: 36 hó

37.500 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 650 triple+ Powerline adapter kezdő készlet

Devolo dLAN 650 triple+ Powerline adapter kezdő készlet

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000 / 3x RJ45 10/100/1000, HomePlug IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, Auto MDI/X, 143x72x41mm, 780g, 600 Mbit/s, fehér,

Garancia: 36 hó

37.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Kártya és konverter - D-Link DMC-515SC média konverter

D-Link DMC-515SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 15 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Single-mode),

Garancia: 24 hó

44.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 1200+ Powerline adapter starter kit

Devolo dLAN 1200+ Powerline adapter starter kit

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p Auto MDI/X, max. 400 m, Átviteli sebesség: Ethernet 10/100/1000 (mbps), Powerline 200/500/600/1200 (mbps), titkosítás: 128 Bit AES,

Garancia: 36 hó

44.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Dell - Kártya és konverter - Dell NetXtreme 5720 2xGbe PCIe x4 bővítő kártya

Dell NetXtreme 5720 2xGbe PCIe x4 bővítő kártya

PCI Express x4, 2x RJ45 10/100/1000, PowerEdge R220, R320, R420, R430, R520, R530, R620, R720, R720xd, R820, R920, T20, T320, T420, T430, T620, T630, VRTX, PowerVault DX6104 CSN, DX6104 SN kompatibilis,

Garancia: 12 hó

45.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel I350T2V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 2 gigabit portos Low Profile

Intel I350T2V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 2 gigabit portos Low Profile

PCI Express x4, 2x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, Low Profile,

Garancia: 12+24 hó

54.300 Ft
  • Szállítás: 1-2munkanap ! Utolsó darabok!
D-Link - Kártya és konverter - D-Link DMC-700SC média konverter

D-Link DMC-700SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode),

Garancia: 24 hó

55.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel PRO/1000 PT Dual Port Server hálózati adapter

Intel PRO/1000 PT Dual Port Server hálózati adapter

PCI-E, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, Low Profile,

Garancia: 12+24 hó

56.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
devolo - Kártya és konverter - Devolo dLAN 1200+ Wlan Powerline adapter Kit

Devolo dLAN 1200+ Wlan Powerline adapter Kit

Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.11 a, b, g, n, ac (2.4 / 5 GHz concurrent) , IEEE 1905.1, IEEE 802.1p, IEEE 1901, max. 400 m, Wi-Fi 300 m, Átviteli sebesség: Wi-Fi 867 (mbps, 2x2 MIMO/ 5 GHz), Wi-Fi 300 (mbps, 2x2 MIMO/ 2,4 GHz), Ethernet 10/100/1000 (mbps), Powerline 200/500/600/1200 (mbps), titkosítás: 128 Bit AES,

Garancia: 36 hó

60.400 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Netgear - Kártya és konverter - Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC

Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC

expansion module, 2x SFP+, IEEE 802.3z, Duplex LC Connector interface,

Garancia: 12+24 hó

62.765 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Black Box - Kártya és konverter - Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC

PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps,

Garancia: 12 hó

67.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Dell - Kártya és konverter - DELL NetXtreme 5719 hálózati kártya 4xGbe PCIe x4 540-11148

DELL NetXtreme 5719 hálózati kártya 4xGbe PCIe x4 540-11148

PCI-E, 4x RJ45 10/100/1000, Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T,

Garancia: 12 hó

75.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
SuperMicro - Kártya és konverter - Supermicro AOC-UG-i4 Gigabit PCIE 4 x RJ45 NIC

Supermicro AOC-UG-i4 Gigabit PCIE 4 x RJ45 NIC

PCI Express x8, 4x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3ab, Windows 2000/XP/2003/2008/Vista, RedHat and SuSE Linux, Netware, FreeBSD,

Garancia: 12 hó

80.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
D-Link - Kártya és konverter - D-Link DMC-810SC média konverter

D-Link DMC-810SC média konverter

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 10 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode),

Garancia: 24 hó

92.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel E1G44HTBLK hálózati adapter

Intel E1G44HTBLK hálózati adapter

PCI-E, 4x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u, Intel 82580 processor,

Garancia: 12+24 hó

101.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Dell - Kártya és konverter - DELL X520 DA2 10xGbe PCIe Dual Port SFP+ Optical Kit

DELL X520 DA2 10xGbe PCIe Dual Port SFP+ Optical Kit

PCI Express 2.0 x8, 2x SFP+, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1ae, IEEE 802.1as,

Garancia: 12 hó

114.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel X710-DA2 Ethernet konvergált hálózati adapter

Intel X710-DA2 Ethernet konvergált hálózati adapter

PCI Express 3.0 x8, 2x SPF+, 10GbE,

Garancia: 12 hó

126.300 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel I350T4V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 4 gigabit portos Low-Profile

Intel I350T4V2BLK 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya 4 gigabit portos Low-Profile

PCI Express x4, 4x RJ45 10/100/1000, max. 100 m, Low-Profile,

Garancia: 12+24 hó

128.700 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel E10G42BTDABLK server adapter X520-DA2

Intel E10G42BTDABLK server adapter X520-DA2

PCI Express 2.0, 2x SFP+, Low-profile,

Garancia: 12+12 hó

174.100 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel X710DA4FH Ethernet konvergált hálózati adapter

Intel X710DA4FH Ethernet konvergált hálózati adapter

PCI Express 3.0 x8, 4x SPF+, 10GbE,

Garancia: 12 hó

178.200 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
Intel - Kártya és konverter - Intel X540T2BLK PCI E-RJ45 10GBase-T Server Adapter

Intel X540T2BLK PCI E-RJ45 10GBase-T Server Adapter

PCI Express 2.1, 2x RJ45 10GbE, IEEE 802.1p , IEEE 802.1Q , IEEE 802.3ad (LACP), Low profil,

Garancia: 12+24 hó

206.500 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HPE Ethernet 10Gb 2-port 561T adapter

HPE Ethernet 10Gb 2-port 561T adapter

PCI Express 2.1, 2x RJ45 10GbE, max. 100 m, CAT 6A,

Garancia: 12 hó

226.900 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T bővítő kártya

HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T bővítő kártya

PCI Express 2.1, 2x RJ45 10/100/1000, 802.3, 802.3x, 802.3ad, 802.1Qaz, 802.1Qau, 802.1Qbb, 802.1ax, Intel X540 Controller, 20 Gbps full duplex, ProLiant szerver kompatibilis,

Garancia: 12 hó

229.800 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP adapter

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP adapter

PCI Express x1, 2x SFP+, IEEE 802.3, 802.3xx, 802.2x, 802.3ad, 802.1Qaz, 802.1Qau, 802.1Qbb, 802.1Qbg, 802.1Qbh 802.1ax, 10Gb 530SFP+ 2-port,

Garancia: 12 hó

254.000 Ft
  • Jelenleg nem kapható !
HP - Kártya és konverter - HPE 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus adapter

HPE 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus adapter

PCI-E, 2x LC Fibre Channel, 8Gb,

Garancia: 12 hó

399.600 Ft
  • Jelenleg nem kapható !

Összesen 78 találat a keresési paraméterekre.

1